Pozytywnie sfałszowani – rzetelność testów na AID$ – napisy PL

Posted: 5 Maj, 2016 in Zdrowie
Tagi: , , , , , , , , , , ,

Pozytywnie sfałszowani – rzetelność testów na AID$ – napisy PL

 

Czy można z pasją wykrywać i leczyć coś na co ma się lipne podstawy? Okazuje się, że można i to przynajmniej przez kilkanaście lat.

Wątpliwości dotyczące istnienia wirusa HIV podano do wiadomości publicznej pierwszego dnia Światowej Konferencji AIDS w Genewie w 1998 roku. W ogromnej sali sesyjnej nr 3 zespół naukowców z całego świata przedstawił swoje wnioski – HIV nigdy nie został zidentyfikowany i nie ma dowodu na to, że wirus ten istnieje.

W październiku 1997 roku „Continuum” opublikowało wywiad z profesorem Luc’em Montagnier, który twierdził, że odkrył HIV. Jego zespół nie był w stanie wyizolować tego wirusa.

Izolacja jest konieczna do zidentyfikowania każdego wirusa. W Instytucie Pasteura w Paryżu opracowano wytyczne służące identyfikacji retrowirusów, za jaki uważa się wirus HIV. Produkty kultury komórkowej muszą krążyć, zaś cząsteczki o takim samym kształcie tworzyć warstwę o konkretnej gęstości zwanej gęstością oczyszczającą. Konieczne jest potwierdzenie w postaci obrazu z mikroskopu elektronowego. W Perth w zachodniej Australii zespół naukowców przewodzi rosnącym zastępom badaczy z całego świata twierdzącym, że HIV – ludzki wirus niedoboru odporności – nie został wyizolowany w celu prawidłowej identyfikacji przez tych, którzy utrzymują, że go odkryli.

Eleni Eleopulos mówi, że według powszechnie stosowanej metody izolacji retrowirusów, HIV nigdy nie został wyizolowany. Każda hipoteza jest jedynie pośrednim założeniem.
To ci jest nazywane AIDS składa się z 29 chorób, z których wszystkie istniały na długo przed erą AIDS. Te choroby są wywoływane przez grzyby, prątki i inne infekcje wytwarzające przeciwciała, które mogą wchodzić w reakcję z tak zwanymi białkami HIV.

Dotychczas wyodrębniono aż 62 stany chorobowe, które mogą dawać wynik pozytywny w teście na obecność HIV. Są wśród nich: grypa i szczepionka przeciw grypie, artretyzm, szczepionka przeciw zapaleniu wątroby typu b, toczeń rumieniowaty układowy, zakażenie drożdżakowe, malaria, gruźlica i trąd.

Etienne de Harven: Jestem absolutnie rozczarowany informacją, że przez około 15 lat nie uwzględniano, i to w najmniejszym stopniu, mikroskopii elektronowej. Dopiero bardzo niedawno, jakieś dwa lata temu, ukazały się dwa opracowania, w których wreszcie zwrócono uwagę na wykorzystanie mikroskopii elektronowej w celu weryfikacji obecności cząsteczek wirusa w próbkach, które były całe te 15 lat były uznawane za czysty wirus. I ku mojemu największemu przerażeniu/rozczarowaniu/zniesmaczeniu, te obrazy nie pokazywały praktycznie niczego innego, jak tylko szczątki komórki.

 

Komentarze
 1. bladymamut pisze:

  Alternatywna konferencja AIDS – Amsterdam 1992 rok – napisy PL

  Przez lata miliony funtów płynęły na badania nad AIDS, lecz niewielka grupa wybitnych lekarzy twierdzi, że możemy się całkowicie mylić. Jeden z ekspertów posunął się tak daleko, że utrzymuje, iż to nie jest choroba przenoszona drogą płciową. Lekarze dysydenci spotkali się w Amsterdamie na konferencji, która z pewnością zirytuje większość naukowców zajmujących się AIDS.

  Peter Duesberg: Z całą pewnością nie mieliśmy racji. To jedyny wniosek jaki można wyciągnąć w oparciu o dostępne wyniki. Nie uratowaliśmy ani jednego ludzkiego życia, nie wynaleźliśmy szczepionki, nie osiągnęliśmy niczego dzięki hipotezie o wirusie.
  Dr Robert Root-Bernstein: Moim zdaniem HIV może pełnić jakąś rolę w AIDS, ale jest tak wiele osób, u których zdiagnozowano AIDS i które nie mają HIV, że zastanawiam się czy HIV jest w ogóle konieczny, by zapaść na tę chorobę.

  Czy wirus HIV istnieje?
  Wywiad Christine Johnson (C.J) z Eleni Papadopulus-Eleopulus (EPE).
  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/03/25/czy-wirus-hiv-istnieje/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s