Wywiad dr Mercoli z dr Wakefieldem na temat jego badań nad MMR – napisy PL

Przymus szczepień świadczy o tym, że proces ten jest porażką. Jeśli trzeba wprowadzić obowiązkowe szczepienia, jeśli nie ma się wolnej woli narodu, jeśli ludzie tracą zaufanie w politykę tych szczepień i przez to musisz je nakazywać, zmuszać i zastraszać ich niemożnością chodzenia do szkoły czy nie otrzymaniem pomocy socjalnej. To znaczy, że poległeś i to całkowicie.Nie udało ci się osiągnąć swojego celu, czyli zdobycia zaufania publicznego dla swojej polityki zdrowia publicznego. Jest to ironicznym odbiciem porażki systemu, jakim jest potrzeba wprowadzania przymusu szczepień. Jestem całkowicie przeciwny pomysłowi, żeby odbierać rodzicom prawa do opieki nad swoimi dziećmi, odbieraniu prawa do podejmowania decyzji na temat tego, co ich dziecko powinno lub nie powinno mieć i oddawaniu tych decyzji w ręce urzędników państwowych.

Nie wiem czy można to nazwać korzyścią, ale po Drugiej Wojnie Światowej były procesy norymberskie, na których poruszano okrucieństwa Niemców, które doprowadziły do stworzenia  kodeksu norymberskiego, który określał cały aspekt tego czym jest świadoma zgoda, ze względu na te okropne rzeczy i eksperymenty na ludziach które przeprowadzali Niemcy.To co zostało rozwinięte w tym kodeksie to to, że jest nie etycznym przeprowadzanie testów na ludziach dopóki nie udzielą oni świadomej i dobrowolnej zgody.

Kolejnym zastrzeżeniem, w mojej opinii i niedorzecznym szaleństwem, żeby szczepić dzieci, noworodki, bezbronne i niewinne stworzenia szczepionką przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w dniu ich urodzin. Jest to choroba przenoszą przez krew, więc jedynym sposobem na jej złapanie jest transfuzja krwi, bądź kontakt intymny seksualny. Nie ma innych znanych sposobów na zarażenie się, chyba że poprzez krew matki, co jest dość łatwe do sprawdzenia, jeśli naprawdę się tak tego obawiają, powinni zrobić badanie krwi i dowiedzieć się, czy matka jest chora na WZW B i jeśli tak, to wtedy zaszczepić dziecko. Ale tak się nie robi. Większość noworodków w tym kraju są szczepione nawet bez wiedzy rodziców.

Dzieci są zabierane przez pielęgniarki, gdzie dostają zastrzyk, nawet bez pytania o zgodę rodziców. Dla mnie jest to szaleństwo i jeśli jesteś uważny, możesz się temu sprzeciwić, ale musisz być bardzo, bardzo uważny i mieć wcześniejszą wiedzę.

W czasopiśmie Neurotoxicology wydawanym przez Elsevier opublikowaliśmy pracę, która byłą jedną z serii długoterminowego badania, a która później została wycofana ze względu na decyzje wydawcy. Rodzice przeważnie myślą, że szczepionki, które przyjmą ich dzieci według zalecanego kalendarza, były szczegółowo i obszernie przebadane pod względem bezpieczeństwa. Niestety tak nie jest. Pojedyncze szczepionki są badane, ale nie harmonogram szczepień.
Wzięliśmy kalendarz zalecanych [przymusowych] szczepień i chcieliśmy sprawdzić co się dzieje w realnym świecie. Chcieliśmy sprawdzić co się stanie jak wystawimy noworodki naczelnych [Rezus, makak rezus (Macaca mulatta)] na to, co dostają dzieci od czasu ich pierwszego dnia życia aż do dawek przypominających otrzymywanych przed przystąpieniem do szkoły.
Kalendarz szczepień pochodził z lat 90-tych i zawierał tiomersal. Badanie miało sprawdzić wpływ szczepień na zdolności poznawcze, funkcjonowanie jelit, funkcje odpornościowe, obraz mózgu. Pierwsza praca poruszała jedynie to, jakie efekty miał tiomersal, rtęć w szczepionce przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B pierwszego dnia i obserwacje na temat reakcji podstawowych odruchów, takich jak karmienie.
Porównaliśmy wyniki ze zwierzętami, które nie były szczepione, Na którym podano kontrolnie sól fizjologiczną. I odkryliśmy, że podstawowe odruchy odpowiedzialne za przetrwanie były znacznie opóźnione w przypadku tych zwierząt, które zaszczepiliśmy przeciw WZW typu B i to już w ciągu kilku pierwszych dni życia, co było bardzo, bardzo niepokojące. Opublikowaliśmy to badanie po czym zostało poddane rygorystycznej recenzji naukowej. Zostało opublikowane online w Neurotoxicology, po czym artykuł został wycofany, ale nie ze względu na jego kliniczne i naukowe uchybienia, bo przeszedł proces weryfikacji, a ze względu na decyzje wydawcy.Każdy może mieć swoją opinię, jednak faktem jest, że kiedy mój znajomy zadzwonił do redaktora czasopisma, żeby dowiedzieć się, dlaczego tak się stało redaktor skierował go do osoby z Elsevier. Gdyby został wycofany ze względów naukowych, redaktor byłby w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale decyzja nie została podjęta na podstawie dowodów naukowych.

Rozmowa została skierowana od redaktora do Elsevier, do samego wydawnictwa. Była to decyzja, która przyszła z góry od wydawcy. Tak jak mówiłem wcześniej i teraz o tym wiemy wydawnictwo Elsevier i Glaxo SmithKline są ze sobą połączone poprzez osobę prezesa Elsevier.

Jeden z twoich największych krytyków ze Stanów Zjednoczonych to dr Paul Offit, który jest zagorzałym zwolennikiem szczepionek, właściwie to jest za przymusowymi i obowiązkowymi szczepieniami, które zasadniczo odbierają rodzicom wolność wyboru czy zaszczepić swoje dzieci czy nie. I to właśnie ten sam lekarz, dr Offit, który ma ogromny potencjał do konfliktu interesów w tej sprawie, ponieważ zarobił miliony dolarów na wynalezieniu swojej własnej szczepionki przeciw rota wirusom.
Co jest interesujące, niedawno odkryto, że jedna ze szczepionek przeciw rota wirusom jest
skażona świńskim wirusem. Dr Offit stwierdził, że bezpiecznym jest i nie powinno być żadnych efektów ubocznych po podaniu niewinnemu noworodkowi czy dziecku 10 tysięcy , a nawet 100 tysięcy szczepionek  jednego dnia.

Jest to absurdalne, że ktoś może stwierdzić podobną rzecz, zwłaszcza człowiek, który ponoć jest ekspertem w temacie szczepionek. Kilkakrotnie oferowałam, poprzez listy polecone, że chętnie wezmę udział w publicznej debacie z dr Offitem w miejscu i czasie wyznaczonym przez niego samego, jednak nigdy się tego nie podjął.

I nie sądzę, żeby to się zmieniło.

To może scharakteryzujmy miary proporcji i (standardy) należnej staranności dra Offita, biorąc pod uwagę to, co on mówi. Było to oparte na badaniach teoretycznych, które przeprowadził poprzez obserwowanie zmiennej genów odpowiedzialnych za produkcję przeciwciał. Stwierdził, że biorąc pod uwagę ich dostępną ilość, powinniśmy być w stanie produkować taką ilość antyciał. Jest to całkowicie teoretyczne równanie matematyczne, kuglarstwo.

Nie ma to nic wspólnego z prawdziwym życiem i jest dziwaczne, że powiedział coś takiego. Jest to coś co mnie bardzo niepokoi, z punktu widzenia bezpieczeństwa. Jeśli, na przykład, weźmiesz MMR i dodasz do niej szczepionkę przeciw ospie wietrznej MMR V jak ProQuad, to co następuje to podwojenie przypadków drgawek jako działań niepożądanych. Więc jeśli doda się jedną, a nie 9999tys, tylko jedną dodatkową szczepionkę, podwójnie zwiększa się ryzyko potencjalnie poważnych reakcji niepożądanych, również tych niebezpiecznych, do stopnia, gdzie szczepionka ProQuad będzie musiała zostać wycofana. Więc twierdzenie, że można podać dziecku 10 tysięcy antygenów szczepionkowych jednego dnia jest całkowicie bezsensowne.

W Australii, kiedy ruszył proces Merck Vioxx, ujawniono wewnętrzne wiadomości , a w nich uczono, jak radzić sobie z obiekcjami lekarzy, którzy kwestionują bezpieczeństwo Vioxxa. Te sposoby to izolowanie, dyskredytowanie, a jeden z nich powiedział, możliwe, że trzeba będzie delikwenta odszukać i zniszczyć tam, gdzie żyje.  To medycyna ma w zanadrzu do zaoferowania dla ludzi, którzy poddadzą w
wątpliwość bezpieczeństwo jakiegoś leku produkowanego przez koncern farmaceutyczny. Kiedy przeprowadzano ze mną wywiad w NBC, zapytano mnie, czy wierzę w teorię spiskowe? Odpowiedziałem, że to nie jest teoria spiskowa, tylko polityka firmy.

https://science.slashdot.org/story/09/04/25/1626200/drug-company-merck-drew-up-doctor-hit-list

Kolejny interesujący aspekt tezy o przeciwnikach i zwolennikach szczepień jest podobieństwo do samochodów marki Toyota, w których poddano w wątpliwość ich bezpieczeństwo ze względu na blokujący się pedał gazu. Czy ludzie, którzy nawoływali do wycofania tych aut z rynku, byli nazywani przeciwnikami samochodów?
Nie wydaje mi się.  Nie byli ich w ogóle przeciwnikami samochodów.
Martwili się ludźmi, którzy mogli mieć wypadek i zginąć w czasie jazdy.
Nie robiło to z nich przeciwników samochodów, więc podział dyskutantów na zwolenników i przeciwników szczepionek jest całkowicie bezsensowny.

——————————————

11825783_1088137664546895_6083341408633902567_n

CDC celowo zniszczyło dokumenty dotyczące powiązania szczepionki MMR z autyzmem – Bill Posey

Kongresmen Bill Posey apelował do członków Kongresu i swoich kolegów z komisji budżetowej, aby zajęli się sprawą oszustwa jakiego dopuściło się CDC (Centrum Kontroli i Prewencji Chorób), które chciało ukryć fakt, że szczepionka MMR przyczynia się do powstania zaburzenia ze spektrum autyzmu. Prosił także, aby informacje, które dostarczył dr William Thompson nie zostały zignorowane ponieważ był on osobą, która uczestniczyła w tym „naukowym” spisku, który miał przysłużyć się koncernom farmaceutycznym a nie pokazać rodzicom prawdziwe zagrożenie płynące z niebezpiecznej szczepionki jaką jest MMR. Jednak dr Thompson wykazał się wielką odwagą co jednocześnie i co tu dużo ukrywać, związane jest z wydaniem na siebie wyroku……
Niewygodne dokumenty, które znalazły się w koszu na śmieci ujrzały jednak dzięki niemu światło dzienne, a tym samym „oficjalne badania naukowe” które potwierdzały brak związku szczepionki MMR z autyzmem legły w gruzach…

CDC – tajne eksperymenty i ukrywany związek szczepionki MMR z autyzmem – Mike Adams

Gościem Garego Franchi z WHDT (World Television Service) jest dziennikarz i badacz Mike Adams z http://www.naturalnews.com zajmujący się tematyką zdrowotną. Mike Adams opublikował na swojej stronie list, który dr Thomson napisał do dr Garbening sugerując jej ujawnienie prawdy związanej z zagrożeniem jakie niesie szczepionka MMR, czyli 340% ryzyko wzrostu autyzmu. Aby dobrze zrozumieć to, że CDC nie stoi po stronie społeczeństwa i ich zdrowia, tylko czerpie korzyści w formie lukratywnych stanowisk w firmach farmaceutycznych dla swoich „wybranych” pracowników, Mike przedstawia również inne wydarzenia, kryminalne, wręcz nawet terrorystyczne z działalności CDC – instytucji, która ma stać na straży zdrowia swoich obywateli, a która dla swoich finansowych korzyści rujnuje im zdrowie, co nierzadko związane jest także z ryzykiem śmierci.

Pracownik CDC (Informator) przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu (sierpień 2014)

Związek autyzmu ze szczepieniami, a szczególnie ze szczepionką od lat kontrowersyjną MMR został w końcu wyciągnięty na światło dzienne i ujawniony światu. CDC (Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom) od lat tuszowała istotne odkrycie, które jasno wskazywało, że ryzyko podania szczepionki MMR wg obowiązującego kalendarza szczepień zwiększa ryzyko autyzmu u chłopców o 340%.
Nie wszystkim jednak łatwo się żyje ze świadomością, że mają na sumieniu tysiące kalek w postaci coraz większej grupy autystycznych dzieci czy śmiertelnych ofiar. Jeden z pracowników CDC postanowił złamać tę zmowę milczenia i ujawnić ten fakt, kontaktując się z dr Brianem Hookerem również ojcem autystycznego dziecka oraz badaczem bezpieczeństwa szczepionek, który po otrzymaniu od swojego informatora skrzętnie ukrywanej przez CDC dokumentacji – 10 sierpnia 2014 roku opublikował prawdziwe wyniki.
Chociaż nieoficjalnie znane jest nazwisko tego informatora to jednak dla jego dobra i bezpieczeństwa niech pozostanie anonimowe…

MMR Doctor Exonerated—Who’s Guilty Now? [Prof. John Walker-Smith]

The parent autism community is buzzing with excitement over a ruling by a British judge clearing Dr. Andrew Wakefield’s colleague and co-author of all charges against him that arose from a study of the relationship between gut disease, autism, and the MMR vaccine.
Judge John Mitting’s conclusion, from an appeal by the highly respected pediatric gastroenterologist Prof. John Walker-Smith, stated:

 • “…both on general issues and the Lancet paper and in relation to individual children, the panel’s overall conclusion that Professor Walker-Smith was guilty of serious professional misconduct was flawed…The panel’s determination cannot stand. I therefore quash it.”

Małpy doznały powikłań podobnych do autyzmu po MMR & innych szczepionkach

Laura Hewitson prawdopodobnie zrzuciła bombę, kiedy wraz z jej współpracownikami ukończyła badanie w którym małpom makakom podawano te same szczepionki, które zgodnie z kalendarzem szczepień były podawane dzieciom w latach 1994-1999, jak odra-świnka-różyczka (MMR) oraz kilka szczepionek zawierających rtęć – tiomersal, czyli szczepionki podawane dzieciom w tym okresie czasu w którym nastąpił wzrost zaburzeń ze spektrum autyzmu.
Według Hewitson i jej współpracowników z badania empirycznego, wśród zaszczepionych małp wystąpiły zmiany zarówno biologiczne jak i zachowania, które przypominają i są podobne do tych obserwowanych u dzieci z diagnozą spektrum zaburzeń autystycznych [ASD]. Nie pojawiły się takie objawy u nieszczepionych małp. Zgadnij, co jeszcze wystąpiło u małp ze spektrum zaburzeń autystycznych i jest to coś co dr Wakefieldowi się spodoba: Problemy żołądkowo-jelitowe objawiające się u zaszczepionych makaków, takie jak „wiele znaczących różnic w profilu ekspresji genów tkanki żołądkowo-jelitowej pomiędzy szczepionymi i nieszczepionymi zwierzętami.”

Małpy doznały powikłań podobnych do autyzmu po MMR & innych szczepionkach

Komentarze
 1. Vego pisze:

  Patryk napisz do mnie na maila mam do Ciebie ważne pytanie

 2. bladymamut pisze:

  Dr Andrew Wakefield o szczepionkowej nauce CDC
  27.07.2015
  Jest to zdumiewający wywiad. Publiczne oświadczenia w nim dr Wakefielda były najbardziej krytyczne jakie w ogóle słyszałem. Oskarżył dr Gerberdinga i dr De Stefano o oszustwo i kryminalne ukrywanie prawdy o szkodach poszczepionkowych. Poprzez całkowity brak nadzoru rządowego niszczymy zdrowie pokolenia dzieci. To musi się skończyć.

  The Stacy Francis Show! with Dr Andrew Wakefield

  W tej trwającej godzinę dyskusji, dr Wakefield mówił o pracy nad szczepionką MMR i chorobie jelit / autyzmie, łącznie z doświadczoną przez niego zemstą. Wyjaśnił prawne problemy z jego udziałem, kiedy rodzice wystąpili przeciwko producentowi szczepionki, który szczepionką skrzywdził ich dzieci. Doszedł do wniosku, że „te [oficjalne] badania bezpieczeństwa są całkowicie nieadekwatne„. Wzywał do stosowania pojedynczych szczepionek zamiast mieszanki szczepionki MMR, i w odpowiedzi producenci przestali produkcję pojedynczych szczepionek.

  Wakefield omówił politykę stosowaną w tej kontrowersji, i naciski na tych którzy się o tym wypowiadają.

  Wygłosił następujące zdumiewające oświadczenie: „Pojęcie ochrony dzieci przed poważnymi chorobami zakaźnymi za pomocą bezpiecznych i skutecznych szczepionek jest godne pochwały. Ale żadna z tych szczepionek, które są obecnie stosowane, moim zdaniem, nie spełnia żadnych tych kryteriów, ani same, ani szczególnie w mieszankach„.

  Wakefield był najbardziej krytyczny wobec moralności / motywacji przemysłu szczepionkowego i Briana Deera.

  Mamy dług wdzięczności wobec Stacy Francis za danie dr Wakefieldowi tej szansy na wyjaśnienie co mu się przydarzyło i jak to zmieniło jego życie.

  „To był bardzo mroczny czas… Raczej jak koszmar, gdzie na własne oczy można widzieć katastrofę. Masz wszystkich tych rodziców przychodzących i mówiących to samo, czy mieszkają w Indiach, czy w Europie, czy w Ameryce, opowiadają ci tę samą historię. Oni jej nie zmyślają… Zdają sobie sprawę, że mają historię wspólną z tak wielu innymi rodzicami. Więc widzisz dużo skrzywdzonych dzieci. Jednocześnie twoja zdolność zrobienia czegoś jest ci odebrana. Nie można pomóc im klinicznie, nie można pomóc im naukowo. Więc co robisz? I to jest koszmar.

  „Co jest najbardziej ciekawe, kiedy tracisz wszystko, kiedy tracisz karierę i dochody oraz litery przed nazwiskiem, to jest dziwnie wyzwalające. Dziwnie wyzwalające, bo myślisz, ok., wszystko jest odebrane, nie mam nic co można mi zabrać, więc zamierzam stać się waszym największym wrogiem. I z moją wielką przyjaciółką, Polly Tommey, zdecydowaliśmy, że jeśli chcemy zmierzyć się z mediami, to musimy stać się mediami…”

  Wakefield zwrócił uwagę, że presja zakończenia zwolnień od szczepień i pozbawienie praw rodzicielskich prowadzi do krytycznego momentu. Mówił o człowieku który to wszystko ujawnił. Powiedział, że w 2001 naukowcy z CDC sprawdzili hipotezę, że im młodsze dziecko otrzyma szczepionkę MMR, tym większe ryzyko autyzmu. Oni to potwierdzili, i kazano im zakopać wyniki. Thompson odmówił ogłoszenia sfałszowanych wyników na spotkaniu IOM w 2004. Zamiast tego, powiedział dr Wakefield, „główny lekarz, dr Frank De Stefano, udał się tam i nakłamał. Przedstawił fałszywe wyniki, powiedział, że nie ma żadnego problemu. IOM uznał, że to jest ok., nie potrzeba dalszych funduszy na badanie bezpieczeństwa szczepionki. W Sądzie Szczepionkowym odrzucono 5.000 spraw, w oparciu o tę decyzję…”

  Wakefield dalej tłumaczył jak William Thompson złamał protokół i skontaktował się z dr Julie Gerberding, wtedy szefową CDC, w kwestii znalezionych wyników. Za to, zdaniem Wakefielda, Thompson dostał „groźbę zwolnienia za próbę ujawnienia prawdy. I wtedy znowu wszystko pogrzebano. Julie Gerberding odeszła i poszła do Merck, gdzie była szefową szczepionek za wielkie pieniądze„. Wakefield wyjaśnił także jak doszlo do ujawnienia historii człowieka który to wszystko ogłosił.

  W październiku w siedzibie CDC rozmawiano o nadchodzącym zjeździe. Dr Wakefield powiedział, że będzie tam razem z Tony Muhammedem z Narodu Islamu, i Robertem Kennedym, Jr. „Dostaniemy tyle uwagi na ile to zasługuje, bo to jest absolutna hańba. Absolutną hańbą jest to, że można wziąć, nawet w tym wieku, daną podgrupę rasową, która, jak wiadomo, ma bardzo wysokie ryzyko, i można to uważać za akceptowalną szkodę uboczną w twojej polityce?…

  „Jednym z poważnych autorów tego dokumentu… jest Afro-Amerykanka. Obserwacja tego co się dzieje… Przypomina… CDC, eksperymenty na zdrowiu publicznym w Tuskegee z syfilisem. Eksperymenty w południowym centrum Los Angeles ze szczepionką przeciwko odrze, o której wiedziano iż była bardzo reaktogenna, bardzo niebezpieczna. Wywoływała zgony dzieci w rozwijających się krajach.

  „Co myślimy? Co myślimy żeby na to pozwalać? Czy uważali, że to nigdy nie wyjdzie? Czy uważali, że zawsze będą w stanie to ukrywać? Wyraźnie tak. Taki jest sposób myślenia osób kierujących opieką zdrowia w tym kraju„.

  W dalszej części Wakefield opisał różnice między dodatkiem rtęci, tiomersalu i aluminium stosowanym w szczepionkach, i szczepionce MMR z żywym wirusem. Wzywał do uznania autyzmu za chorobę medyczną, a nie psychologiczną.

  Wakefield wystosował dramatyczny apel do naszego kraju by zajął się przyszłymi potrzebami tego upośledzonego pokolenia. „Nie możemy patrzeć tylko kiedy są na łasce systemu, społeczeństwa które nie dba„. Powiedział, że Polly Tommey w Austin, TX, zorganizowała ośrodek dla dorosłych dotkniętych autyzmem, który zajmuje się ich szczególnymi potrzebami – http://www.autismtrust.org. Trwająca katastrofa będzie dotyczyć przyszłych dorosłych, na zajmowanie się którymi i finansowanie nie jesteśmy gotowi.

  Źródło: http://www.ageofautism.com/2015/08/dr-andrew-wakefield-speaks-out-on-cdc-vaccine-science.html#more
  Tłum. Ola Gordon.

  Zrodlo: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-andrew-wakefield-o-szczepionkowej-nauce-cdc-2015-08

 3. bladymamut pisze:

  Artykuł 3 – Ludzka godność i prawa człowieka
  1. Należy w pełni szanować ludzką godność, prawa człowieka i jego podstawowe
  swobody.
  2. Interesy i dobro jednostki powinny być stawiane ponad wyłącznym interesem nauki
  lub społeczeństwa.

  Artykuł 6 – Zgoda
  1. Jakakolwiek interwencja profilaktyczna, diagnostyczna i terapeutyczna może być podjęta wyłącznie po uzyskaniu uprzedniej, dobrowolnej i świadomej zgody osoby, której ma dotyczyć, udzielonej w oparciu o dostateczne informacje. W odpowiednich przypadkach zgoda powinna być wyraźna i może być wycofana przez zainteresowaną osobę w dowolnym czasie oraz z dowolnej przyczyny, bez stawiania takiej osoby w niekorzystnej sytuacji bądź powodowania jakichkolwiek niedogodności po jej stronie”.

  Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO.
  Link do pełnego dokumentu:

  Click to access 146180POL.pdf

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s