CELE ŚWIATOWEJ ELITY ZAPISANE NA KAMIENIACH W STANIE GEORGIA

Posted: Czerwiec 14, 2012 in Zdrowie, Świadomość
Tagi: ,

CELE ŚWIATOWEJ ELITY ZAPISANE NA KAMIENIACH W STANIE GEORGIA:

W jednym z najbardziej odludnych miejsc amerykańskiego stanu Georgia, z dala od szlaków turystycznych i zainteresowania postronnych osób, na niewielkim wzniesieniu wznosi się mało znany monument zwany The Georgia Guidestones – Kamiennymi Wskazaniami z Georgii. Sześć kamiennych bloków, ustawionych zgodnie z astronomicznymi wytycznymi, pokrytych jest inskrypcjami w ośmiu językach współczesnych i czterech starożytnych.

The Georgia Guidestones tworzy sześć kamiennych płyt o łącznej wadze 120 ton. Centralny blok otoczony jest czterema monolitami, z których każdy zawiera ten sam tekst składający się z nowej, racjonalistycznej wersji “dziesięciorga przykazań” – w języku angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, chińskim, arabskim, hebrajskim, hindi i suahili:

1. UTRZYMUJ POPULACJĘ [niewolników] PONIŻEJ 500 MLN, ZACHOWUJ RÓWNOWAGĘ Z NATURĄ.
2. PROWADŹ MĄDRZE REPRODUKCJĘ 
[niewolników] DOSKONALĄC ZDATNOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ.
3. ZJEDNOCZ LUDZKOŚĆ NOWYM ŻYJĄCYM JĘZYKIEM 
[zlikwiduj języki narodowe, narodową tożsamość].
4. OKRZESAJ 
[ich] PASJĘ – WIARĘ – TRADYCJĘ I CAŁOŚĆ RZECZY [twoim] SPOKOJEM ROZUMU. *)
5. OCHRANIAJ [podległych sobie] LUDZI I NARODY UCZCIWYMI [w twoim mniemaniu] PRAWAMI I SPRAWIEDLIWYMI SĄDAMI [zachowuj pozory sprawiedliwości].
6. POZWÓL WSZYSTKIM 
[podległym] NARODOM ROZWIĄZYWAĆ WEWNĘTRZNE SPORY W ŚWIATOWYM SĄDZIE [w którym ty będziesz sądzić niewolników].
7. UNIKAJ NIEISTOTNYCH 
[dla ciebie] PRAW I BEZUŻYTECZNYCH URZĘDNIKÓW [którzy mogliby służyć niewolnikom zamiast jedynie tobie].
8. RÓWNOWAŻ PRYWATNE PRAWA 
[niewolników] [ich] SPOŁECZNYMI OBOWIĄZKAMI [wobec ciebie].
9. NAGRADZAJ PRAWDĘ 
[zgodną z twoją ideologią] – PIĘKNO [zewnętrzne] – MIŁOŚĆ [do NWO] – POSZUKIWANIE HARMONII Z NIESKOŃCZONOŚCIĄ [z każdym bożkiem, obojętnie jakim, tylko nie z Bogiem chrześcijan].
10. 
[niewolniku] NIE BĄDŹ RAKIEM NA ZIEMI — ZOSTAW MIEJSCE DLA NATURY [i dla nas, twoich właścicieli] — POZOSTAW MIEJSCE NATURZE [samo twoje istnienie, to że jeszcze żyjesz, jest przeciw naszym planom].

GUIDESTONES_ANGLEUP_00023

 

Sugestie kontroli populacji w amerykańskiej telewizji:

Fox News – Depopulation

 

 

John D. Rockefeller III zmarł w 1978 roku, ale jego młodszy brat, David S., który właśnie skończył w tym tygodniu 94 lata i jego syn, David Jr, 67, skłonni są do kontynuowania walki. To wydaje się tak ironiczne, że amerykańska dynastia wydaje niezliczone miliony dolarów, nawet u schyłku własnego życia, na poszukiwanie nowych sposobów, aby inne osoby dobrowolnie zakończyły linię własnej rodziny. Dla mnie wielkim problemem nie jest zbyt wielu ludzi, szczególnie, że niektórzy futurologowie szacują, że postęp techniczny, pozwoli na wsparcie populacji wynoszącej nawet 100 miliardów ludzi. Problemem jest brak szacunku mężczyzn i kobiet dla siebie nawzajem i dla ludzkiego życia. Prawdziwie szlachetnym dążeniem jest wzmacnianie dobrych norm społecznych i wspieranie najlepszych modeli dla rodzin. Jeśli miliarderzy chcą “zrobić więcej dobrego”, to byłby dobry początek.

 

Reklamy
Komentarze
 1. MM33 pisze:

  Mnie tylko ciekawi skąd pomysł na dopiski w kwadratowych nawiasach. Widziałem zdjęcia tych kamieni i nigdzie nie znalazłem tych dopisków. Proszę podać źródło.

  • bladymamut pisze:

   Nie jestem autorem, tego co jest w nawiasie, materiał był znaleziony gdzieś w sieci.
   Skąd pomysł? Źródło? Może inwencja twórcza? Albo pomoc w zrozumieniu tych zaleceń?
   Jak dobrze przyjrzysz się obrazkowi powyżej to jest wersja bez nawiasów.
   To co jest w nawiasach to powiedzmy, że jest to umieszczenie tych zaleceń w kontekście eugeniki.

   Powstał nawet film o tych kamieniach, ale nie oglądałem go.
   DARK CLOUDS OVER ELBERTON: The True Story of the Georgia Guidestones
   http://www.adullamfilms.com/DarkClouds.html

   Eugenika – W imię postępu
   https://gloria.tv/media/gkiExFA3nVx

   W sieci można znaleźć wiele cytatów co grupa ludzi uważająca się za elitę myśli o plebsie, poniżej jest kilka o edukowaniu i wychowywaniu z wykładu o trivium:
   „Edward Bernays: „Świadoma i inteligentna manipulacja zorganizowanymi zwyczajami i opiniami tłumu jest istotnym elementem demokratycznego społeczeństwa. Ci, którzy manipulują tym niewidocznym mechanizmem społeczeństwa stanowią niewidzialny rząd, będący rzeczywistą siłą rządzącą w naszym kraju. W dużej mierze rządzą nami, urabiają nasze umysły, kształtują nasze gusta i sugerują nam ideały ludzie, o których nigdy nie słyszeliśmy. To logiczny efekt sposobu, w jaki zorganizowane jest nasze demokratyczne społeczeństwo. Ogromne liczby istot ludzkich muszą współpracować w ten sposób, jeśli mają żyć razem w sprawnie funkcjonującym społeczeństwie. Niemal w każdej czynności w naszym życiu codziennym, czy to w sferze biznesu czy polityki, w naszym zachowaniu społecznym czy etycznym myśleniu, jesteśmy zdominowani przez stosunkowo niewielką liczbę osób rozumiejących procesy mentalne i wzorce społeczne mas. To oni pociągają za sznurki, które kontrolują umysł społeczeństwa”. Ten fragment pochodzi z pierwszego akapitu książki Edwarda Bernaysa p.t. „Propaganda”.
   Walter Lippman: „Nauczyliśmy się nazywać to propagandą. Grupa ludzi, która może zablokować dostęp do informacji o danym wydarzeniu, jest w stanie tak zmanipulować wiadomości na ten temat, żeby pasowało to do jej potrzeb i umożliwiło przeprowadzenie kampanii propagandowej. Musi istnieć jakaś bariera między ludźmi a tym wydarzeniem. Dostęp do prawdziwego środowiska musi być ograniczony zanim ktokolwiek zdoła stworzyć pseudo-środowisko, które uznaje za mądre lub pożądane”.
   F. Skinner, twórca słynnej klatki Skinnera, w której umieszczał szczury w celu przeprowadzenia na nich eksperymentów. „Dajcie mi dziecko, a ja przekształcę je w cokolwiek”.
   Bertrand Russel: „Celem edukacji powinno być zniszczenie wolnej woli, tak aby uczniowie, po ukończeniu szkoły, nie byli zdolni – przez resztę swojego życia – do myślenia lub działania innego niż to, którego życzyliby sobie ich nauczyciele”.
   Aldous Huxley, który też nie był jednym z naszych ludzi: „Naprawdę skuteczne państwo totalitarne to takie, w którym wszechwładny organ wykonawczy składający się z politycznych szefów oraz ich armii menadżerów kontroluje społeczeństwo niewolników, których nie trzeba zniewalać, ponieważ kochają swoją służbę”. Dokładnie takie jest obecne korporacyjne, medialne, marketingowe, PR-owskie społeczeństwo, którego jesteśmy częścią. „Sprawić, żeby kochali to we współczesnych państwach totalitarnych. Jest to zadanie ministerstw propagandy…”. CFR, Council on Foreign Relations, to organizacja PR. „…wydawców gazet, nauczycieli. Największe tryumfy propaganda święciła nie robiąc coś, ale powstrzymując od działań. Największą prawdą, jeszcze większą z perspektywy praktycznej, jest przemilczanie prawdy”.”
   http://trivium.wybudzeni.com/2016/01/27/wstep-trivium-myslenie-jan-irvin/

 2. bladymamut pisze:

  Norman Dodd o Fundacjach zwolnionych z opodatkowania [USA] – napisy PL

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s